Dárková krabička

Gift box

zpět / back

KROK 1

STEP 1

Základem je čtverec o velikosti 20 x 20 cm pro vystřižení tvaru dle šablony. Může být vyhotoven jako patchworkový sendvič (top, vatelín nebo sakon, záda), který proquiltujeme, použit může být i barevný karton nebo zajímavý obrázek ze starého kalendáře.

The base is a square of size 20 x 20 cm, to cut out the shape as a template. It can be written as a patchwork sandwich (top, batting , back) and quilted. Also can be made from colored cardboard or interesting picture from an old calendar.

 

KROK 2

STEP 2

Podle šablony vystřihneme, pokud pracujeme s textilním základem okraje začistíme hustým entlovacím stehem a v místě pro otvor vystřihneme nebo vypracujeme knoflíkovou dírku.

According to the template cut the final shape, sew around the zigzag, prepare buttonhole. Working with the paper cut the template.

 

KROK 3

STEP 3

Složíme krabičku postupem dle návodu, tzn. do středu přehneme bočnici bez otvoru, přidržujeme prsty. Přes bočnici přeložíme obě bočnice zleva a zprava a spojíme k sobě prsty ve špičkách. Bočnicí s otvorem spojené špičky provlékneme.

Fold according to box directions, ie. the center of the folded side without a hole keep at your fingers. Fold the left and right sides, and hold together during peak periods. Sidewall with a buttonhole slipped.

 

Pro vytvoření krabičky větších rozměrů lze šablonu příslušně zvětšit, nutno vycházet rovněž i z většího základního čtverce. Napište mi, ráda vám poradím.

To create a larger box template can be correspondingly larger, must also build a larger base from the square. In case of question send an email, I will advise you